d 07/18/2018 - چهارشنبه 27 تير 1397
Header image

مشاهده اخبار

انتصاب معاون حفاظت پرسنلی حراست کل شهرداری تهران انتصاب معاون حفاظت پرسنلی حراست کل شهرداری تهران (1397/2/23)

طی حکمی از سوی رئیس حراست کل استان تهران، معاون حفاظت پرسنلی حراست شهرداری منصوب شد.


به گزارش روابط عمومی حراست کل، با حکم رئیس حراست کل استان تهران، عبدالله محسنی به سمت معاون حفاظت پرسنلی حراست شهرداری تهران منصوب شد.
آئین معارفه این مقام مسئول روز شنبه 22 اردیبهشت با حضور جعفری رئیس حراست کل استان تهران، بهشتی معاون فرهنگی وی، قالیباف مشاور شهردار و رئیس حراست کل شهرداری، معاونین ستادی و مدیران ارشد دفاتر مرکزی حراست شهرداری تهران برگزار شد.
رئیس حراست کل استان تهران در این نشست، با اشاره به حساسیت کاری حراست در شهرداری تهران، عملکرد مطلوب این مجموعه را باعث ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان دانست و این موضوع را خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی توصیف کرد. وی به نقش حراست ها در نظارت بر عملکرد مدیران اشاره و از اهمیت این امر در ایجاد رضایتمندی میان جامعه سخن گفت. جعفری با اشاره به ضرورت گسترش همکاری ها میان حراست شهرداری و حراست کل استان تأکید کرد: این مهم نقش بسزایی در کشف و مدیریت کانون های نارضایتی در کلان شهر تهران دارد. رئیس حراست کل استان تهران با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با پرسنل وزارت اطلاعات، از برنامه ریزی و عملیاتی نمودن دستورات معظم له خطاب به مدیران ارشد آن وزارتخانه خبر داد و افزود: به زودی نتایج تصمیمات اتخاذ شده در قالب بخشنامه و دستور العمل به حراست ها ابلاغ خواهد شد.
در بخش دیگر این نشست، رئیس حراست کل شهرداری تهران ضمن تبریک انتصاب محسنی، به جایگاه مهم و خطیر معاونت حفاظت پرسنلی اشاره و اظهار امیدواری کرد که با حضور وی، عملکرد حراست در زمینه صیانت از پرسنل شهرداری و هم فکری و هم افزایی با حراست کل استان تهران ارتقاء یابد.
گفتنی است در ابتدای این نشست معاونان و مدیران ارشد حراست شهرداری، مواردی را درخصوص موضوعات کاری و عملکرد حوزه متبوع خود بیان کردند.

print