d 06/18/2018 - دوشنبه 28 خرداد 1397
Header image

مشاهده اخبار

پاسخ به استعلام های صلاحیتی از  حراست در کوتاه ترین زمان  پاسخ به استعلام های صلاحیتی از حراست در کوتاه ترین زمان (1396/12/13)

جلسه هم اندیشی با حضور مشاور شهردار و رئیس حراست کل ومعاون اجرایی حراست کل ، سرپرست دفتر مرکزی معاونت هماهنگی و امورمناطق ، مدیران دفاتر تابعه در ساختمان دفتر مرکزی حوزه معاونت هماهنگی و امور مناطق برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی حراست کل ؛ در ابتدای این نشست فائض پور سرپرست دفتر مرکزی حراست معاونت هماهنگی و امور مناطق ضمن خیر مقدم از حضور رئیس حراست کل و معاون اجرایی حراست کل از مدیران حراست مناطق خواست تا گزارشی از وضعیت مجموعه تابعه را مطرح نمایند که هریک از مدیران حراست مناطق به ارایه گزارشی از جمله مباحث وضعیت دیون معوقه ، وضعیت صدور مجوز ساخت و ساز ، درصد تحقق بودجه سال جاری ، برگزاری بازارچه های بهاره ، مطالبات معوقه و فعالیت های جاری پرداختند.
در ادامه قالیباف مشاور شهردار و رئیس حراست کل ضمن معرفی معاون اجرایی حراست کل و شرح وظایف در نظر گرفته برای ایشان مطالبی را بیان نمود و با تاکید بر اهداف حراست کل در سال جدید از مدیران حراست مناطق خواست تا بر مبنای قانون در انجام وظایف و موضوعات مختلف حراستی و داشتن هم افزایی مضاعف با مجموعه ستاد و الویت قراردادن این امر که یکی از اهداف اصلی حراست کل در سال جاری می باشد و همچنین با بیان این موضوع که حراست مناطق به عنوان پیشانی و ویترین عملکرد حراست کل بوده و این موضوع باعث بالارفتن حساسیت این حوزه می گردد .
مشاور شهردار و رئیس حراست کل عنوان داشت : باتوجه به قانون حراست می تواند سه هفته در خصوص استعلام صورت گرفته بررسی نماید و بعد از این مدت نظر خود را اعلام کند ولی با تلاش و همکاری مضاعف مجموعه معاونت تعیین صلاحیت حراست کل استعلام های صورت گرفته در مدت یک هفته پاسخ داده می شود .
 در ادامه این جلسه صادقی معاون اجرایی حراست کل گفت : نباید اجازه دهیم برخی از فسادها در شهرداری نهادینه شود و باتوجه به نگاه مدیریت شهری در مواجه ، مقابله و مبارزه با فساد اراده ای قوی وجود دارد و این اراده یکی از ارکان اصلی صیانت از شهرداری تهران می باشد .
در پایان فائض پور بیان نمود : بستر به وجود آمدن تخلفات در شهرداری تهران فراهم است و این موضوع فعالیت های حراست را حساس تر و دشوار می کند .

 

 
 
 
 
 
 

 

print