•     مهدی کرمی: حراست باید یک نهادِ هوشیار و کُنش‌گر باشد
  •   مقام معظم رهبری (مدظله): در بین آن کسانی که توانایی کار را دارند، دنبال عنصر تقوا، تعهد و اخلاص بگردید و او را در رأس کار بگذارید. 
  •    امام علی (ع): همانا پست و مقام برای تو، وسیله آب و نان نیست؛ بلکه امانتی بر گردن توست. 

جلسه شورای مدیران حراست سازمان فرهنگی و هنری جلسه شورای مدیران حراست سازمان فرهنگی و هنری (1398/2/28)
 جلسه هم اندیشی حراست سازمان فرهنگی هنری با حضور مصطفی امیدی- مدیر حقوقی و امور قراردادهای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران- برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی حراست‌کل، جلسه شورای مدیران حراست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار و اقدام حراست در برنامه‌های مختلف این سازمان مورد ارزیابی قرار گرفت
معاونین ستادی در ابتدای جلسه نکاتی را در خصوص بازدید‌های نظارت ستادی که از سطح دفاتر تابعه صورت پذیرفته بود ارائه دادند.
مدیر حقوقی سازمان فرهنگی هنری که به عنوان مهمان در جلسه حاضر بود نکاتی را درباره آیین نامه معاملات در شهرداری تهران ارائه و از حراست درخواست کرد به عنوان بازوی امین، نقش نظارتی و حمایتی خود را همچنان حفظ کند. وی در ادامه قوانین و مقرراتی که می بایست در معاملات خرد و کلان رعایت شود را برشمرد.
در انتهای جلسه رضا تاجیک مدیر دفتر مرکزی حراست این سازمان ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان هدف از نظارت ستادی از دفاتر را احصا مشکلات و رفع آن با کمک ستاد عنوان کرد و توضیحات تکمیلی در خصوص آیین نامه معاملات سازمان و نقش حراست در آن بیان کرد.print