• جعفر سمیعی مشاور شهردار و رئیس حراست کل: پایبندی به شرع، قانون و اخلاق؛ سه مؤلفه اصلی در کار حراست ها است.
  • مقام معظم رهبری (مدظله): در بین آن کسانی که توانایی کار را دارند، دنبال عنصر تقوا، تعهد و اخلاص بگردید و او را در رأس کار بگذارید.
  • امام علی (ع): همانا پست و مقام برای تو، وسیله آب و نان نیست؛ بلکه امانتی بر گردن تو است.

دومین جلسه هم‌اندیشی حراست سازمان فرهنگی هنری دومین جلسه هم‌اندیشی حراست سازمان فرهنگی هنری (1397/8/7)
نشست هم اندیشی دفتر مرکزی حراست سازمان فرهنگی هنری با رؤسای حراست مناطق و مراکز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حراست کل، جلسه هم اندیشی مدیران و رؤسای حراست مناطق و مراکز سازمان فرهنگی هنری طی دوره جدید با حضور نقی پور مشاور عالی و معاون اجرایی حراست کل  در فرهنگسرای عترت برگزار شد. 


در این جلسه که مقارن با برنامه‌های مناسبتی سازمان فرهنگی هنری در اربعین حسینی بود، فاطمیان پور - معاون فرهنگی سازمان و مدیر فرهنگی هنری منطقه12 - ضمن خیر مقدم به میهمانان،  گزارشی از روند هماهنگی های صورت گرفته در خصوص مراسم پیاده روی از میدان امام حسین (ع) تا حرم مطهر عبدالعظیم حسنی، موسوم به "جاماندگان اربعین" ارائه داد.

نقی پور نیز در ادامه، ضمن تاکید بر رصد موضوعات فرهنگی، مبحث اصلی در حوزه حراست را پیشگیری دانست و افزود دیدگاه دفاتر حراست باید دیدگاه مشاوره ای باشد.

وی تصریح کرد مدیران حراست باید فراجناحی و طبق قانون عمل کنند و در مبارزه با فساد با هیچکس تعارفی نداشته باشند.

نقی پور در پایان پیشنهاد کرد نیاز سنجی در موضوعات آموزشی صورت پذیرد و سرفصل هایی برای برگزاری دوره های آموزشی تهیه گردد.

رضا تاجیک مدیر دفتر مرکزی حراست - نیز در ادامه، بالابردن سطح آگاهی و اطلاعات در حوزه مسائل روز فرهنگی و رصد موضوعات و ارائه مشاوره به مدیران فرهنگی مناطق را از وظایف مسئولان حراست برشمرد.

 

در پایان این جلسه نیز آقایان حسین رازانی به عنوان معاون هماهنگی امور مناطق و اداری مالی  و رضا گشانی به عنوان معاون بررسی و بهره دهی دفتر مرکزی حراست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران معرفی شدند و از زحمات آقایان حسین ابراهیم زاده و علیرضا اسماعیلی آزاد، تقدیر بعمل آمد.

print