•     مهدی کرمی: حراست باید یک نهادِ هوشیار و کُنش‌گر باشد
  •   مقام معظم رهبری (مدظله): در بین آن کسانی که توانایی کار را دارند، دنبال عنصر تقوا، تعهد و اخلاص بگردید و او را در رأس کار بگذارید. 
  •    امام علی (ع): همانا پست و مقام برای تو، وسیله آب و نان نیست؛ بلکه امانتی بر گردن توست. 

رضا اکبری مدير حراست شرکت بهره برداری مترو شد رضا اکبری مدير حراست شرکت بهره برداری مترو شد (1397/7/4)
آئین تکریم و معارفه مدیر حراست شرکت بهره برداری مترو، با معرفی رضا اکبری به عنوان مدیر جدید حراست این مرکز و تجلیل از سلیمانی پور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حراست کل، مراسم تکریم و معارفه مدیر حراست شرکت بهره برداری مترو با حضور نوبخت مدیرعامل این شرکت و عظیمیان مدیر دفتر مرکزی حراست معاونت حمل و نقل و ترافیک برگزار شد.

در این مراسم، رضا اکبری به عنوان مدیر جدید حراست شرکت بهره برداری مترو معرفی و از خدمات سلیمانی پور طی مدت تصدی مسئولیت حراست این مجموعه قدردانی شد.

نوبخت در این مراسم با اشاره به جابجايي روزانه دو و نيم میليون مسافر در متروی تهران، از مأموریت و مسئولیت دشوار و خطیر همکاران خود در این شرکت سخن گفت و در ادامه، از زحمات سی ساله سلیمانی پور در بخش های مختلف حراست کل شهرداری تهران، به ویژه دفتر حراست شرکت بهره برداری مترو تقدیر کرد.

عظيميان نیز به جايگاه حساس شركت بهره برداري مترو اشاره و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان پایتخت را نشان دهنده كارآمدي نظام و موجب افزایش سطح رضایتمندی در میان مردم دانست.

مدیر دفتر مرکزی حراست معاونت حمل و نقل و ترافیک ضمن ستودن خدمات و تلاش های سليمانی پور در مدت تصدی مدیریت حراست مترو، اكبري را به عنوان فردی با تجربه معرفي و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

سليمانی پور نيز در ادامه، از مدیرعامل، معاونين و پرسنل شرکت بهره برداری مترو كه در اين مدت با وي همکاری داشتند تقدیر و موفقیت روز افزون این شرکت در ارائه خدمات بهتر به شهروندان را آرزو کرد.

اكبري نيز در پایان، ضمن تبیین جایگاه مهم شركت بهره برداري مترو در شهرداری تهران، ابراز امیدواری کرد: در انجام مأموریت خطیر صیانت از  پرسنل این شرکت و شهروندان تهرانی موفق و سربلند باشد.

print