•     مهدی کرمی: حراست باید یک نهادِ هوشیار و کُنش‌گر باشد
  •   مقام معظم رهبری (مدظله): در بین آن کسانی که توانایی کار را دارند، دنبال عنصر تقوا، تعهد و اخلاص بگردید و او را در رأس کار بگذارید. 
  •    امام علی (ع): همانا پست و مقام برای تو، وسیله آب و نان نیست؛ بلکه امانتی بر گردن توست. 

سمیعی در آئین تقدیر از کارمندان نمونه : نیروهای حراست، حافظان نظام و پاسدار ارزش های آن هستند سمیعی در آئین تقدیر از کارمندان نمونه : نیروهای حراست، حافظان نظام و پاسدار ارزش های آن هستند (1397/6/25)
رئیس حراست کل در آئین تقدیر از کارمندان نمونه، کلیه کارکنان حراست را «نمونه» و «حافظ نظام» خواند.

به گزارش روابط عمومی حراست کل، آئین تقدیر از کارمندان نمونه ستاد و صف حراست شهرداری تهران، با حضور جعفر سمیعی مشاور شهردار و رئیس حراست کل برگزار شد.

سمیعی در این مراسم طی سخنان کوتاهی، با قدردانی از تلاش و زحمات یک ساله همکاران، کلیه کارکنان شاغل در حراست را به جهت دارا بودن ایمانی راسخ به ارزش های اعتقادی، «نمونه» خواند و تصریح کرد: "ما از نیروهای حراست، همواره به عنوان «حافظان نظام» یاد می کنیم و به همین دلیل اعتقاد داریم: همه همکاران شاغل در این مجموعه «نمونه» هستند."

رئیس حراست کل در ادامه با اشاره به بازدیدهای منظم خود از معاونت های تخصصی حراست در هفته های آتی، استماع دیدگاه های همکاران و انعکاس سیاست های کاری خویش را از جمله اهداف این بازدیدها برشمرد.

گفتنی است در این مراسم، ضمن تقدیر از تعداد 35 نفر از کارمندان نمونه حراست، برندگان مسابقه «شمیم ولایت» نیز جوائز خود را از دست رئیس حراست کل دریافت کردند.

print