•     مهدی کرمی: حراست باید یک نهادِ هوشیار و کُنش‌گر باشد
  •   مقام معظم رهبری (مدظله): در بین آن کسانی که توانایی کار را دارند، دنبال عنصر تقوا، تعهد و اخلاص بگردید و او را در رأس کار بگذارید. 
  •    امام علی (ع): همانا پست و مقام برای تو، وسیله آب و نان نیست؛ بلکه امانتی بر گردن توست. 

رؤسای جدید ادارات معاونت پیشگیری معارفه شدند رؤسای جدید ادارات معاونت پیشگیری معارفه شدند (1397/6/21)
با حضور مشاور عالی و معاون اجرایی حراست کل، تکریم و معارفه رؤسای ادارات معاونت پیشگیری انجام شد.

به گزارش روابط عمومی حراست کل، طی نشستی با حضور رضا نقی پور مشاور عالی و معاون اجرایی حراست کل، احکام انتصاب رؤسای جدید ادارات معاونت پیشگیری، به این افراد تقدیم و از زحمات مسئولین پیشین قدردانی شد.

بر اساس احکام صادره، اسماعیل شمس به عنوان «رئیس اداره حفاظت فیزیکی»، جانشین میثم گلمحمدی و هادی ملکی با انتصاب به سمت «رئیس اداره حفاظت اسناد و مدارک»، جایگزین رضا صفی آریان شد.

همچنین طی حکمی از سوی سرپرست معاونت پیشگیری، امیرهوشنگ رضایی که تا پیش از این، سرپرستی حراست یگان حفاظت شهرداری تهران را برعهده داشت، به عنوان مدیر دفتر حراست این یگان منصوب شد.

نقی پور در این نشست، با اشاره به سوابق ارزشمند صفی آریان در این معاونت و همچنین توانمندی بالای گلمحمدی در مدیریت مطلوب اداره حفاظت فیزیکی، زحمات و تلاش های چندین ساله آنان در این مجموعه را ستود و برای این افراد در ادامه دوران خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی، آرزوی موفقیت کرد.

مشاور عالی حراست کل همچنین پذیرش مسئولیت ادارات حفاظت فیزیکی و اسناد از سوی شمس و ملکی را نشان دهنده وجدان کاری بالا و تعلق خاطر آنان به حراست دانست و با توجه به اهمیت معاونت پیشگیری، تلاش مضاعف این افراد را خواستار شد.

print