•     مهدی کرمی: حراست باید یک نهادِ هوشیار و کُنش‌گر باشد
  •   مقام معظم رهبری (مدظله): در بین آن کسانی که توانایی کار را دارند، دنبال عنصر تقوا، تعهد و اخلاص بگردید و او را در رأس کار بگذارید. 
  •    امام علی (ع): همانا پست و مقام برای تو، وسیله آب و نان نیست؛ بلکه امانتی بر گردن توست. 

مراسم معارفه مدیر جدید حراست سازمان عمرانی مناطق برگزار شد مراسم معارفه مدیر جدید حراست سازمان عمرانی مناطق برگزار شد (1397/6/6)
طی نشستی با حضور مدیران ارشد سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، مدیر جدید حراست این مجموعه معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی حراست کل، آئین تکریم و معارفه مدیر حراست سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، با حضور سرپرست و مدیران ارشد این سازمان برگزار شد.

در این مراسم از خدمات جلیل خلیل نژاد مدیر پیشین حراست سازمان تقدیر به عمل آمد و محمد قهرمانی به عنوان مدیر جدید حراست معرفی شد.

یوسف متقی سرپرست سازمان عمرانی مناطق، طی سخنانی ضمن آرزوی موفقیت برای مدیر جدید حراست مجموعه، از خلیل نژاد به عنوان فردی پاک و شریف یاد کرد و خدمات صادقانه وی در دوران مسئولیتش را ستود.

محسن نجارزاده مدیر دفتر مرکزی حراست معاونت فنی و عمرانی نیز در این نشست، با یادآور شدن وظایف و مأموریت های اصلی حراست، از این نهاد نظارتی به عنوان مجموعه ای یاد کرد که همواره وظیفه دارد در راستای پیشبرد اهداف عالی شهرداری تهران و در کنار مدیریت ارشد سازمان، نقش مشاوره ای خود را به نحو احسن ایفا کند.

print