•     مهدی کرمی: حراست باید یک نهادِ هوشیار و کُنش‌گر باشد
  •   مقام معظم رهبری (مدظله): در بین آن کسانی که توانایی کار را دارند، دنبال عنصر تقوا، تعهد و اخلاص بگردید و او را در رأس کار بگذارید. 
  •    امام علی (ع): همانا پست و مقام برای تو، وسیله آب و نان نیست؛ بلکه امانتی بر گردن توست. 

آئین تکریم و معارفه مدیر حراست منطقه 21 آئین تکریم و معارفه مدیر حراست منطقه 21 (1397/6/5)
طی نشستی با حضور شهردار، معاونان و مدیران ارشد شهرداری منطقه 21، آئین تکریم و معارفه مدیر حراست این منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حراست کل، طی نشستی با عنوان تکریم و معارفه مدیر حراست شهرداری منطقه 21، سیدمجید میرزکی به عنوان مدیر جدید حراست معرفی و از خدمات غلامرضا رنجبر طی دوران مسئولیت آن اداره قدردانی شد.

در این نشست که مدیران ارشد منطقه 21 نیز حضور داشتند، حسن رحمانی شهردار منطقه با اشاره به نقش دستگاه های نظارتی در ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان و سالم سازی محیط اداری، تعامل مطلوب همکاران خود با مجموعه حراست را خواستار شد.

ناصر کمالی مدیر دفتر مرکزی حراست معاونت هماهنگی و امور مناطق نیز در این نشست، اعتماد و اعتقاد شهردار تهران به مجموعه حراست را فرصتی مغتنم برای مقابله با مفاسد مختلف در مدیریت شهری دانست و اظهار امیدواری کرد: همکاران حراست با محوریت قرار دادن شرع، قانون و اخلاق، به عنوان نیروهایی پاکدست، اثرگذار و اخلاق مدار، نقش مشاوره ای خود در مناطق را به درستی ایفا کرده و با پیشگیری از وقوع تخلفات و جرائم، در راستای صیانت از سرمایه های انسانی شهرداری تهران گام بردارند.

print